Правовий статус прокурора

Ключові слова: Конституція України, закон, прокуратура, правовий статус прокурора, наукові праці, вчені, права, обов’язки, призначення, звільнення, гарантії

Анотація

Наукові дослідження сучасних учених стосуються, як правило, аналізу правового статусу прокуратури або правового статусу прокурорських працівників під час виконання ними покладених на прокуратуру окремих функціональних повноважень та вивчення питань, які входять до сфери діяльності прокуратури. Узагальнюючи думки науковців щодо правового статусу прокурора, можна дійти висновку стосовно основних його складових, до яких варто віднести особливий порядок призначення та звільнення з посади, притягнення до відповідальності, обсяг прав і обов’язків, повноваження, правові та соціальні гарантії прокурорської діяльності.
Варто зазначити, що для правового статусу прокурора надзвичайно важливими є гарантії його недоторканності та незалежності. У законодавстві країн Євросоюзу передбачені правові норми щодо недоторканності прокурорських працівників.

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Переглядів анотації: 67
Завантажень PDF: 51
Опубліковано
2020-02-26